Unikatowe treści

Unikatowe treści

unikatowe treściPrzede wszystkim jakość treści

 

Rzeczą konieczną jest to, aby przyłożyć się do napisania wysokiej jakości tekstów na swoją stronę internetową. Zasada ta dotyczy nie tylko duplikowania treści z innych witryn, ale także wielokrotnego używania tych samych zdań w różnych podstronach własnego serwisu. Tworzenie unikatowych artykułów dla wielu może być zadaniem karkołomnym i długotrwałym, dlatego czasem lepiej jest to zlecić profesjonalistom, czyli copywriterom.

 

Konsekwencje kopiowania treści

 

Jeżeli roboty indeksujące Googla wykryją na stronie internetowej dużą ilość tekstów „zapożyczonych”, ocenią jej jakość jako słabą, co z kolei niesie za sobą znaczne obniżenie pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania, bądź może skutkować nawet usunięciem witryny z wyszukiwarki.

 

Dbanie o unikalność treści – dlaczego jest to tak ważne?

 

Wyszukiwarki internetowe dbają o to, aby wyniki zapytań precyzyjnie odpowiadały na hasła wpisane przez użytkowników w okno wyszukiwarki, a także by były one zróżnicowane pod kątem treści. Dlaczego? Ponieważ użytkownicy na pewno nie będą usatysfakcjonowani, jeżeli na kilku stronach będą znajdować się dokładnie te same materiały. Właśnie dlatego wyszukiwarki obniżają pozycje stron, na których występują duplikaty treści.

 

Jeżeli masz problemy ze stworzeniem unikatowych treści na swoją stronę internetową, skontaktuj się z nami,dzwoniąc pod numer telefonu: 533 355 277.