O nas

R-Media Wydawnictwo, Agencja Reklamowa

Marka R-Media na rynku funkcjonuje od 2006 roku (wcześniej pod nazwą Raciborskie Media). Składa się z dwóch działów, które wspólnie tworzą kompleksową ofertę reklamową: Wydawnictwo oraz Agencja Reklamowa.

  • Portal raciborz.com.pl

  • Portal GazetaInformator.pl

  • Dwutygodnik regionalny Gazeta Informator

  • Portal PlusyDlaBiznesu.pl

  • Skład, łamanie DTP

Wydawnictwo

R-Media jest wydawcą Raciborskiego Portalu Internetowego raciborz.com.pl (pierwszego portalu w regionie, od 2001 roku) oraz bezpłatnego dwutygodnika Gazeta Informator. Obecnie gazeta kolportowana jest na terenie powiatu raciborskiego, wodzisławskiego oraz kędzierzyńsko-kozielskiego. Wersję internetową pisma stanowi portal regionalny GazetaInformator.pl.

W ofercie wydawnictwa: skład  i łamanie DTP, wydawanie książek, opracowania redakcyjne, usługi językowe oraz tłumaczenia.

Agencja Reklamowa

Dział firmy R-Media zajmujący się projektami graficznymi, tworzeniem kreacji wizerunku, budowaniem marki. Agencja buduje strony internetowe, w tym w oparciu o systemy CMS oraz zajmuje się pozycjonowaniem stron www. W ofercie firmy również poligrafia i reklama zewnętrzna: wizytówki, ulotki, kalendarze, katalogi, teczki ofertowe, wydruki na folii, banery reklamowe, szyldy, potykacze, kasetony, ekspozytory, systemy wystawiennicze. Reklama internetowa i prasowa.

Oddziały firmy znajdują się w następujących miejscowościach: Racibórz, Wodzisław Śląski i Kędzierzyn-Koźle, natomiast zasięg naszego działania obejmuje powiaty w całości.

Reklama zewnętrzna 0
Poligrafia 0
Kreacja wizerunku 0
Marketing internetowy 0