Marketing internetowy

Agencja Reklamowa R-Media

Marketing internetowy

strony internetowe racibórz
Strony internetowe
Realizacje
domeny hosting
Domeny, hosting
Cennik
marketing internetowy
Pozycjonowanie stron
Więcej
newsletter
Systemy mailingowe
Więcej
kampanie reklamowe adwords
Reklama Google
Więcej
branżowy katalog
Branżowy katalog firm
Więcej

Strona internetowa w dzisiejszych czasach stanowi dla wielu firm jedną z podstawowych form prezentacji swojej oferty oraz pozyskiwania klientów.

Zarówno w małych, jednoosobowych działalnościach gospodarczych, jak i w dużych firmach istnieje ciągła potrzeba pozyskiwania nowych klientów. Strona www to doskonałe narzędzie do prowadzenia biznesu i jego promocji.

Nasza oferta obejmuje projektowanie stron www na indywidualne zamówienie. Realizujemy kompleksowo duże serwisy internetowe, jak i małe strony www. W zależności od potrzeb tworzymy:

  • strony wizytówkowe, które są szybkim i tanim sposobem prezentacji firmy w Internecie
  • strony opierające się o system zarządzania treścią, tzw. system CMS, umożliwiający samodzielną aktualizację
  • sklepy internetowe
  • rozbudowane serwisy.

Każdej stronie nadajemy wybrane funkcjonalności, a tworząc unikalny layout przyczyniamy się do jej osobliwego wyglądu. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania.

 

Sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa to bardzo przyszłościowy i obiecujący rynek docelowy. Coraz większa liczba osób jest bowiem zainteresowana wyłącznie zakupami on-line, co jest bardzo wygodne, szybkie, niejednokrotnie tańsze oraz nie wymagające wychodzenia z domu. Ważne jest jednak, aby sklep internetowy był poprawnie wykonany i spełniał wszystkie wytyczne funkcjonalności, a także by był prosty w obsłudze.

Właśnie takich realizacji mogą się Państwo spodziewać po agencji Raciborskie Media. Nasz zespół tworzy bardzo intuicyjne dla użytkownika sklepy internetowe, co zwiększa satysfakcję z dokonywanych zakupów. Co więcej, również panel zarządzania sklepem jest bardzo prosty w obłudze, co nie przysparza problemu osobie, która go prowadzi.

 

Pozycjonowanie stron

Obecna siła Internetu powoduje, że uznaje się go jako podstawowe medium, za pośrednictwem którego poszukuje się wszelkich informacji na temat produktów i usług. Internet wciąż się rozwija, czego nie można powiedzieć o innych gałęziach gospodarki.

Samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Należy bowiem zadbać o to, aby strona była „znajdywalna”. Osiągnąć ten cel pozwala właśnie proces pozycjonowania.

Pozycjonowanie witryn internetowych opiera się na szeregu działań mających na celu podwyższenie pozycji danej strony na określone słowa kluczowe w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.

Aby przystąpić do procesu pozycjonowania strony konieczny jest jej wcześniejszy audyt. Przeprowadzenie audytu ma na celu prawidłowe i skuteczne dobranie odpowiednich słów kluczowych, które w pełni opisują funkcjonalność danej działalności. Audyt witryny to także określenie jej jakości oraz pomoc w wyborze najskuteczniejszej metody pozycjonowania. Dzięki przeprowadzonemu audytowi jesteśmy także w stanie ocenić konkurencyjność danej firmy w sieci, co jest także niezbędne, aby wyznaczyć czas oraz koszty związane z osiągnięciem czołowych pozycji.

Domeny hosting

Umożliwiamy naszym Klientom tworzenie stron internetowych na naszej domenie oraz hostingu, gwarantując ich utrzymanie i wysoką jakość.