Kampania reklamowa w Google AdWords

Kampania reklamowa w Google AdWords

kampania adwords racibórzDzięki kampanii AdWords mamy możliwość dotarcia do ogromnej ilości użytkowników kupujących w sieci.

Jedną z jego największych zalet jest umożliwienie ścisłego określenia grupy odbiorców, do której reklama ma być skierowana, dzięki czemu trafia ona do potencjalnych klientów, a nie przypadkowych osób. Drugą zaletą jest niewątpliwie szybkość działania systemu (około 15 minut), aby włączyć stworzoną przez nas kampanię, co wpływa korzystnie na czas zaistnienia w wynikach wyszukiwania.

 

Dodatkowym plusem jest brak ograniczeń – stworzona kampania jest dostępna na wszystkich urządzeniach w wynikach wyszukiwania na całym świecie, w dowolnym miejscu gdzie można znaleźć potencjalnego klienta. Google AdWords umożliwia również dostęp do statystyk, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco sprawdzić efekty, jakie naszej firmie przynosi poszczególna kampania.

 

Oczywiście nie ma nic za darmo. Za każdą kampanię, Google liczy sobie odpowiednią sumę. Opłaty liczone są od każdego kliknięcia poprzez potencjalnego klienta w link naszej strony, znajdujący się na topowej pozycji.

 

Jeżeli interesuje Państwa reklama w Adwords, ale nie macie pojęcia jak się za to zabrać, zapraszamy do kontaktu! Agencja Reklamowa R-Media zajmuje się planowaniem i monitoringiem płatnych kampanii w Google AdWords.