Strony Internetowe

strony www racibórzStrona internetowa w dzisiejszych czasach stanowi dla wielu firm jedną z podstawowych form prezentacji swojej oferty oraz pozyskiwania klientów.

 

Zarówno w małych, jednoosobowych działalnościach gospodarczych, jak i w dużych firmach istnieje ciągła potrzeba pozyskiwania nowych klientów. Strona www to doskonałe narzędzie do prowadzenia biznesu i jego promocji.

 

Nasza oferta obejmuje projektowanie stron www na indywidualne zamówienie. Realizujemy kompleksowo duże serwisy internetowe, jak i małe strony www. W zależności od potrzeb tworzymy:

  • strony wizytówkowe, które są szybkim i tanim sposobem prezentacji firmy w Internecie;
  • strony opierające się o system zarządzania treścią, tzw. system CMS, umożliwiający samodzielną aktualizację;
  • sklepy internetowe;
  • rozbudowane serwisy.

Każdej stronie nadajemy wybrane funkcjonalności, a tworząc unikalny layout przyczyniamy się do jej osobliwego wyglądu. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania.

 

Sklepy internetowe

 

Sprzedaż internetowa to bardzo przyszłościowy i obiecujący rynek docelowy. Coraz większa liczba osób jest bowiem zainteresowana wyłącznie zakupami on-line, co jest bardzo wygodne, szybkie, niejednokrotnie tańsze oraz nie wymagające wychodzenia z domu. Ważne jest jednak, aby sklep internetowy był poprawnie wykonany i spełniał wszystkie wytyczne funkcjonalności, a także by był prosty w obsłudze.

 

Właśnie takich realizacji mogą się Państwo spodziewać po agencji R-Media. Nasz zespół tworzy bardzo intuicyjne dla użytkownika sklepy internetowe, co zwiększa satysfakcję z dokonywanych zakupów. Co więcej, panel zarządzania sklepem jest bardzo prosty w obsłudze, co nie przysparza problemu osobie, która go prowadzi.