Reklama internetowa, prasowa, Google AdWords

Jak to się mówi „reklama stanowi dźwignię handlu”, w szczególności, gdy jest przemyślana i dostosowana do realiów konkretnej działalności. Ważne jest, aby dobrać taką formę reklamy, która pozwoli na precyzyjne dotarcie do docelowej grupy Klientów. Co więcej, reklama jest o wiele bardziej skuteczna, gdy przeprowadza się ją kompleksowo: warto więc łączyć jej formy.

 

Naszym Klientom proponujemy reklamę prasową w dwutygodniku regionalnym Gazeta Informator (jesteśmy jej wydawcą), która w połączeniu z wysokiej jakości treściami, w szybkim tempie całkowicie wchłania się w rynek. Gazeta kolportowana jest w specyficzny sposób, dzięki czemu trafia do zróżnicowanych odbiorców oraz przekazywana jest z rąk do rąk. Co więcej, nasi Reklamodawcy mogą skorzystać z opcji wybrania kilku konkretnych punktów, w których zostawiamy Gazetę z ich reklamą.

 

Naszym Klientom umożliwiamy również reklamę internetową w naszych dwóch portalach regionalnych: raciborz.com.pl oraz GazetaInformator.pl. Reklama w tych mediach może mieć formę artykułu wizerunkowego, bądź formę banerową. Niniejsze portale, każdego dnia są odwiedzane przez tysiące unikalnych użytkowników, którzy chętnie czytają publikowane materiały.

 

kampania reklamowa racibórz

Google AdWords jest systemem reklamowym, wymyślonym przez Google. Na górze wyników wyszukiwania pokazuje linki sponsorowane oraz banery reklamowe w partnerskich serwisach internetowych. Taka forma reklamy precyzyjnie trafia do określonej grupy docelowej. Wyświetla się ona tylko osobom, które wcześniej poszukiwały w Googlach danego produktu lub usługi. Ta inteligentna reklama trafia więc do potencjalnego klienta ze stu procentową skutecznością.

 

Google AdWords jest narzędziem do tego, aby zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów, zdobyć nowych unikatowych użytkowników oraz zachęcić ich do ponownego odwiedzenia strony www.

 

Taką reklamę kierować można zarówno do lokalnej społeczności, jak i do potencjalnych klientów z kraju, a nawet całego świata.

 

Jako Agencja Reklamowa, zajmujemy się planowaniem takich kampanii, ich prowadzeniem oraz monitoringiem.

kampania adwords racibórz