Reklama internetowa, prasowa

Jak to się mówi „reklama stanowi dźwignię handlu”, w szczególności, gdy jest przemyślana i dostosowana do realiów konkretnej działalności. Ważne jest, aby dobrać taką formę reklamy, która pozwoli na precyzyjne dotarcie do docelowej grupy Klientów. Co więcej, reklama jest o wiele bardziej skuteczna, gdy przeprowadza się ją kompleksowo: warto więc łączyć jej formy.

 

Naszym Klientom proponujemy reklamę prasową w dwutygodniku regionalnym Gazeta Informator (jesteśmy jej wydawcą), która w połączeniu z wysokiej jakości treściami, w szybkim tempie całkowicie wchłania się w rynek. Gazeta kolportowana jest w specyficzny sposób, dzięki czemu trafia do zróżnicowanych odbiorców oraz przekazywana jest z rąk do rąk. Co więcej, nasi Reklamodawcy mogą skorzystać z opcji wybrania kilku konkretnych punktów, w których zostawiamy Gazetę z ich reklamą.

 

Naszym Klientom umożliwiamy również reklamę internetową w naszych dwóch portalach regionalnych: raciborz.com.pl oraz GazetaInformator.pl. Reklama w tych mediach może mieć formę artykułu wizerunkowego, bądź formę banerową. Niniejsze portale, każdego dnia są odwiedzane przez tysiące unikalnych użytkowników, którzy chętnie czytają publikowane materiały.

 

kampania reklamowa racibórz